תזונה טבעית לכלבים וחתולים

 מעסק משפחתי קטן למפעל המייצר בתקן אירופאי

< מהפיכת התזונה הטבעית של ביודוג

שמי עמיקם גולן (47), מוקף בבעלי חיים בערך מגיל 0.

לאוכל הטרי, התוודעתי בפעם הראשונה, בארה"ב, שם גרתי 10 שנים. שם, גם הכרתי את סוזאן לאוטן, התזונאית שעומדת מאחורינו, ובעצם אחראית לכך שהמזון שאנו מייצרים יכיל את כל מרכיבי המזון החשובים לחיות המחמד שלנו.

כשחזרתי לארץ, וראיתי שהמודעות לתחום ה BARF היא ממש אפסית החלטתי שאת הניסיון שרכשתי שם, יחד עם ארבעת הכלבים שלי, אני רוצה לחלוק עם כמה שיותר אנשים.

זה התחיל עם ייצור מקומי בתנאים של בית, הפצה לחברים ולמשפחה, וניסיונות אינספור להגיע למוצר האיכותי ביותר ובגודל האריזה האופטימלית.

ההתלהבות מהתוצאות של התזונה על חיי הכלבים היתה כל כך משמעותית, והביקוש גבר. בשנת 2003 קיבלנו החלטה להקים מפעל מסודר ע"פ כל הנהלים הדרושים בתקן HACCP ובפיקוח משרד החקלאות.

אני מתרגש וגם גאה שאנו מצליחים לייצר מוצרים מעולים מבחינת ההרכב התזונתי ומחוללים מהפיכה אמתית בבריאות של חיות המחמד שלנו. הכלבים שלי סבלו המון עד שחיפשתי וגיליתי למה, אני מקווה שחסכתי לכם את החיפוש.

במה שונה המזון הטרי שלנו

ביו דוג מייצרת ומשווקת אוכל טרי לכלבים מאז 2003. האוכל שלנו מורכב מרכיבים טריים וטבעיים בלבד.
הבשר, העוף והדגים טריים והם מטופלים ונטחנים בסטנדרטים ובתקן ייצור של בני-אדם.
את המתכון שלנו בנתה תזונאית אמריקאית ותיקה בשם סוזאן לאוטן. האוכל מיוצר בצורה טבעית, והוא מוקפא ללא כל תוספת של חומרים משמרים או כימיים כלשהם. המוצר שלנו מגיע עד אליכם קפוא באריזה של 5 ק"ג המחולקת למנות של 250 גר' כל אחת.
החל משנת 2018 בהוראת משרד החקלאות המזון עובר תהליך של פיסטור

מחירים וכמויות

המזון שלנו

איך מתחילים

עד 40% ממקרי הסרטן בכלבים יכולים להימנע על ידי שינוי התזונה

שאלות ותשובות

מאמרים ומחקרים

סרטונים

תזונה טבעית

 התקשרו עכשיו : 04-6656667

has been added to the cart. View Cart